Pozdrav, moj dečko i ja smo imali tzv. ''peting'' više puta, međutim ovog meseca menstruacija mi kasni 6 dana već. Postoji li razlog za brigu s obzirom da smo oboje bili obučen a on ejaklirao dok je bio na meni, preko odeće naravno?

    Odgovoreno: 24. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Ne moze tako da se zatrudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.