Od novembra meseca ima problem a to je da mi kasni po dwe nedelje ciklus ali kad dobijem imam normalno cetiri dana kao i uwek. . . Radila sam dwa testa za trudnocu u nowembru negatiwni su bili. . . Nemam ni jedan jedini simptom teusnoce a i bolujem od epilepsije. . . Interesuje me da li ti izostanci od dwe nedelje ipak mogu da znace da sam trudna? Hwala unapred i weliki pozdraw!

    Odgovoreno: 23. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Ako sumnjate da ste trudni uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.