Imam neku izraslinu, kuglicu velicine polovine graška u unutrašnjem delu vagine. Glatko je, boje unutrašnjosti vagine. Ne boli me, niti peče, nemam nikakve simptome ali na primem kad sedim u fotelji i noge podignem na krevet da mi listovi dotaknu butine, kao da je osecam ili sam previše opterećena time, ne znam. Inače nikda nisam bila kod ginekologa a imam 17 godina. Da li to može biti nešto opasno i ako ne trebali nešto da se maže?

    Odgovoreno: 23. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .