Pozdrav ekipi stetoskopa. Operisala sam cystokeli 30. 1. Ove godine. Ugradjena je prednja i zadnja plastika. Interesuje me sta sada? Koliko tesko smem da podizem? Koliko dugo smem da setam i stojim? Kakvi su znaci ponovnog prolapsa? Mozeli plastika da se vidi na eho snimanju? Inace sam med. Sestra na internom odeljenju. Moj posao zahteva i negu pacijenta, odvodjenje nepokretnih na dijagnostiku i u kapelu. Da li onda zasluzujem lakse radno mesto. ? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 23. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Samo ne smete da dizite teske predmete 3 meseca, inace mozete da se ponaste normalno posle toga, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .