Postovani, prije sedmicu dana napipala sam kvrzicu velicine klikera unutar vagine. Mejsto gdje se otprilike nalazi je udaljeno za duzinu prsta od ulaza vagine. Ne osjecam nikakvu bol i nemam nikakav neobican sekret. Trenutno sam van drzave i nisam u mogucnosti da posjetim ginekologa. Pored toga imam i cokoladnu cistu na jajniku i kao lijek za to su mi prepisane kontracepcijske pilule yaz, pa ne znam da li je to povezano s tim. Interesuje me da li moze biti nesto zabrinjavajuce, jer se jako plasim? Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 23. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .