Poštovani, da li ima sanse da mi menstruacija kasni 12 dana zbog antibiotika (panklav) i 5 injekcija (penicilin) , uz to, jako me bole bradavice. Koje je vase misljenje? Hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Antibiotici nemaju utucaj na menstrualni ciklus, uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.