Postovani, prilikom kupanja napipala sam na donjoj desnoj usmini kao neku oteklinu, ne boli me al je nateceno, prvo je bilo kao zrno graska i pre mi se to desavalo ali ne bas ovoliko, vecinom prodje posle par dana. Da li to moze biyi da se neka zlezda upalila, ili iritacija na donji ves ili uloske? Pre mesec dana sam bila kod ginekologa i radila papa test sve je bilo uredu. Hvala

    Odgovoreno: 23. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com