Poštovani, zadnju menstruaciju sam imala 16. 1. , ciklusi su mi većinom redovni te traju 31 dan. 24. 1. Sam imala odnos s deckom i koristili smo zaštitu. Medutim, jos uvijek nisam dobila menstruaciju. Simptomi su tu: bol u donjem dijelu leđa, nabrekle grudi. . . Kolike su sanse da sam zatrudnila, te imam li razloga za zabrinutost. Unaprijed hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 23. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Male su sanse da ste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.