Pokusavamo vec 3 godine da dobijemo dete ja sam imao kandidu i izlecena je. Kod nje je sve u redu 1000 analiza smo obavili i nista sta dalje gde i kodkoga oboje smo zdravi

    Odgovoreno: 23. 02. 2015.
    • Poštovani,
      Savetujem da uradite kompletnu analizu samo u jednoj ordinaciji, za pocetak savetujem vasu partneku da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin tsh, t3, t4 samo 14 dan ciklusa.