Postovani, menstruacija mi kasni 8 dana, test sam uradila (iako znam da je nemoguce her koristim zastitu) , i test je negativan. Nisam nikakvom stresu bila izlozena, niti promeni sredine, nemam nikakve bolove, pa me zanima sta bi to moglo biti? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 20. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.