Molim va odgovorite mi sto pre vezano za bv. Takodje, zelim pitati sledece sexualno sam aktivna 4 godine i nikad nisam dozivela orgazam naglasavam tokom odnosa. Promenila sam partnere ali nije u njima jednostavno ne umem to ovo je jedino mesto gde mogu slobodno pitai sve i prvi put se usudjujem. Je l ima neki savet jer me uvek bole jajnici jer ne dozivim orgazam

    Odgovoreno: 19. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa, konsultujete se sa seksologom.