Poštovani, zadnji spolni odnos s kondomom imala sam 27. 12 pri čemu je decko prvi puta stavio kondom na krivu stranu ali onda je to ispravio. Mozda je nesto malo tekucine ostalno na toj strani kondoma i dali se od toga moze zatrudnijeti? Napominjem da sam u prvome mjesecu imala menstruaciju od 11. Do 15. 1 a sada u drugome mjesecu mi kasni vec 8 dana. . . (od 27. 12 nisam imala nikakav spolni odnos) . . . Zašto mi menstruacija kasni?? Jesam li trudna???

    Odgovoreno: 19. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.