Poštovani, ušavši u 7. Mesec trudnoće jedva sam hodala od bolova u preponama, karlici, donjem stomaku. . . Na svakom pregledu kod ginekologa sam to pominjala, dobijala sam uvek isti odgovor: "pobogu, naravno da te sve boli, pa širiš se!!! " prošlo je više od 9 meseci od porođaja, i dalje imam bolove u preponama i donjem stomaku, kao mišići ili ligamenti da me bole. . . Prilikom nekog napora, duže šetnje ili slično. Ginekolog kaže da je to zbog gasova??? Ja sam ubeđena da nije, toliko poznajem svoje telo! Moje pitanje je: da li imate ideju zašto to može biti? U vašoj praksi da li je bilo porodilja koje su se žalile na sličan problem? Hvala! Sonja

    Odgovoreno: 19. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .