Postovani, vec tri godine imam velike probleme sa vaginalnim sekretom koji je izuzetno gust, zute je nekad i tamno zute skoro braon boje, jakog neprijatnog mirisa. Higijena je dobra i jako vodim racuna o tome. Nisam seksualno aktivna. Pre godinu dana isla sam na ginekoloski pregled zbog problema sa ucestalim mokrenjem koje je prestalo ali sekreta ne mogu da se resim, jako je neprijatno svaki dan moram da koristim higijenske uloske. Sta bi moglo da bude u pitanju?

    Odgovoreno: 19. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com