Dobar dan, 26. 01. Sam isla na ginekoloski pregled, receno mi je da imam ranicu na grlicu materice i pojacan sekret, pa sam dobila macmiror vaginalete (12dana da ih koristim) , trebala sam dobiti 06. 02. Ali nisam dobila, kasni mi eto vec 11 dana. Da li od vaginaleta moze da kasni ili sta bi mogao da bude uzrok? Unapred zahvalna. .

    Odgovoreno: 20. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Izostanak menstruacija nema veze sa vaginalete, uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jjnici.