Dobar dan. Imam jedno pitanje. Periodicno mi se javlja peckanje (predeo izmedju vaginalnog i analnog otvora) . Na prvi mah sam pomislila da su suljevi, jer inace imam problem sa tim. Medjutim, to zna da potraje. Previse svrbi, i uglavnom se javlja posle brijanja, medjutim sad traje vec 2-3 nedelje. Jako se plasim. Jedino sto mi prija je vrela voda. Na dodir nema nista, samo kad malo jace pritisnem to mesto, kao da osetim neke tackice. Pri odnosu sa momkom, on je rekao da ga malo svrbi, i da mu se pojavilo crvenilo koje je nestalo posle 3 dana. Hvala vam unapred.: *

    Odgovoreno: 20. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com