Poštovani! Imam 25 godina. Zadnja menstruacija je bila 18. 1. I trajala je do 24. 1. 31. 12. Sam imala smećkasto krvavi iscjedak i trajalo je dva dana i prestao,   međutim dva dana nakon prestanka zadnje menstruacije, tj. 26. 1. Sam opet imala taj iscjedak i prestao je i pojavio se opet 3. 2. I traje još uvijek. Bila sam kod ginekologa i sve je uredu s jajnicima i maternicom. Vadila sam i hormone za štitnjaču i sve je uredu. Ginekolog mi je dao upitnicu za ostale hormone pa i to moram vaditi. Radila sam test i negativanje. Da napomenem da imam trombozu desne subklavie i da već 6 mjeseci pijem martefarin te idem redovito transfuziologu na preglede pv-a. Zanima me što bi moglo biti u pitanju. Hvala, lp

    Odgovoreno: 19. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .