Postovani, imam jedno pitanje, prije pola godine sam radila papa test, sve je bilo ok. Prije dva dana sam primijetila bas jak miris sekreta posle odnosa a juce sam dobila menstruaciju, pa me zanima od cega to moze biti? Drugih simptoma nije bilo. Šta mi savjetujete? Hvala mnogo! S postovanjem!

    Odgovoreno: 19. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .