Nisam imala odnose sedam god. Nakon toga pri pokusaju odnisa. Doslo je do obilnog krvarenja. Operisana sam receni mi je da mi. Je pukla vagina. Pustena sam kuci uz terapiju baktrim. Nista drugo mi nisu rekli. Ni da li ce konci sami ispasti ni kada mogu poceti da radim za koliko na kontrolu. Bas. Nista.

    Odgovoreno: 16. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Verovatno konci sami otpadaju, mozete da radite za 7 dana, kontrola pozeljn za 4 nedelje, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.