Molim vas da mi protumacite nalaz papa testa treca a grupa inflamacija, atipicne skvamozne celije neodredjenog znacaja, atipicne zlezdane celije neodredjenog znacaja? Isti mi je rezultat papa testa drugi put za redom, prosli sam radila pre tri meseca! Sta to moze da bude, da li je opasno jako sam zabrinuta? Hvala unapred na odgovoru!

    Odgovoreno: 16. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Vas nalaz pokazuje da imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #134838

    • Molim vas da mi protumacite nalaz papa testa druga grupa a sč lll (ima inflomacija) ima li razloga za zabrinutost unapred hvala

    • Postovani, molim za odgovor. Menstruacija mi je kasnila dva i pol mjeseca i ginekolog mi je dao tablete koje su izazvale krvarenje a trudnoca je iskljucena stopostotno. Vec tri dana obilno krvarim, znojim se i znoj je veoma neugodnog mirisa. Imam i cistu na desnom jajniku i dr je rekao da ce sama od sebe puknuti tijekom trudnoce ali ona ne puca jer me i dalje boli jajnik. Molim vas da mi odgovorite je li uredu da mnogo i obilno krvarim ili pak trebam sto hitnije lijecniku. Unaprijed zahvalnaljilja