Postovani trenutno sam trudna 13+5. Imam bolove bukvalno u vagini kao pritiskanje neko, i u klitorisu preponama da li je to normalno i da li je to sirenje kostiju, il je beba nisko, isto tako kada mokrim osecam neki pritisak. Kontrolisala sam urin i sve je bilo uredu. Da li treba da se zabrinem ili je to sve normalno?

    Odgovoreno: 13. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda i da proveri da li imate kontrakcije i da vam prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce.