Postovani, pijem kontracepcijske pilule stediril m već skoro godinu dana. Zadnju menstruaciju imala sam 1. 2. . Prvu pilulu iz blistera uzela sam 6. 2. , te sam na 7. Piluli (12. 2.) dobila menstruaciju. U početku sam mislila da je probojno krvarenje, no nije oskudno. Zbog čega može doći do toga? Da li da normalno nastavim uzimati pilule, jesam li i dalje zaštićena?

    Odgovoreno: 13. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uzimate pilule od prvog dana ciklusa, prekinete terapiju, napravite pauzu mesec dana, zatim pocnite novu kutuju od prvog dana ciklusa, inace necete biti zasticeni, koristite drugi vid zastite.