Evo ovako, ciklus mi nikada nije bio redovan, uvijek 10dana ranije, orijetko je kasnila, mada zadnja 3 ciklusa kasnila je po nedelju dana. Dobila sam 10-og januara, i trajala je 7 dana, a odmah, istog mjeseca, tj 30-og januara opet sam dobila. Taj menzis je bio jako cudan. Svaki do sada je bio pracen bolovima u stomaku i na pritisak bolnim i naraslim grudima. Nijedna do sad nije dosla bez tih simptoma, medjutim ova poslednja koja je dosla istog mjeseca nije bila pracena tim simptomima, sto mi se desava prvi put. Takodje prva 3 dana bila je jako slaba a 4. , 5. , i 6-ti dan bila je malo obilnija, a 7-mog samo prestala. Ovo mi se desava prvi put pa sam malo zabrinita inace imam obilne mrnstruacije, pracene bolovima i nabreklim grudima. Nevina sam, nikad nijesam imala odnos, s tim sto upraznjavam peting. A ovo je prva men. Da je dosla bez ijednog bola i naraslih grudi. Imam 17 godina. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 13. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.