Potovani, na papa testu sam treca a grupa a pored pise, agus i na kolposkopskom nalazu pise colpitis. Molilm za savet i pomoc

    Odgovoreno: 13. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Pap iii grupa – blaga atipija, asc-us –atipične skvamozne ćelije neodređenog značaja, vas nalaz je posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com