Postovani, radila sam vaginalni bris, rezultate tek treba da odnesem lekaru, u nalazu pise: "epitelne celije, masa koka, kokobacila, "clue" celije, redji polimorfonukleari. Bakterijska vaginoza. " zabrinuta sam, da li mozete da mi kazete sta to znaci?

    Odgovoreno: 13. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Vas nalaz pokazuje da imate upalu, savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.