Postovani, kasni mi menstruacija 5 dana i nist me ne boli ne vjerujem da cu dobiti ni danas. Inace mi je uvijek sve redovno nikada nisam imala nikakvih problema, nije moguce da sam trudna. Inace pod blagim sam stresom jer se ubrzo udajem i pazila sam sta jedem ne bi li smrsala koje kilo moze li to sve da ima uticaja ili se moram obratiti ljekaru? Hvala

    Odgovoreno: 13. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.