Postovani, zadnju menstruaciju sam dobila 20 decembra, u januaru i do sada nisam sto znaci da mi kasni skoro dva meseca, suprug i ja imamo redovne seksualne odnose. Nikad se do sad nije desavalo da neki mesec ne dobijem. Radila sam test i bio je negativan. Planiram da odem kod ginekologa sledece nedelje ali me zanima vas savet da li da uradim jos neki test i koji je naj precizniji?

    Odgovoreno: 13. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.