Postovani, imam 17 godina. Vec 2 mjeseca nemam menstruaciju. Jos sam nevina i sa momkom do sad nisam imala pravi sex. Brinemo se da nisam zatrudnila. Bilo je nekog seksualnog kontakta. Nikada nije ejakulirao na mene. Ali brinemo se zbog neke sluzave tecnosti koja izlazi iz njegovog penisa. Da li postoji sansa za trudnocu? Ako ne, koji su razlozi da nemam menstruaciju vec 2 mjeseca? Unaprijed hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 11. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.