Postovani, imam 40 g. Citav zivot uredne cikluse. Rodila sam djete u 35 g, ciklusi opet nastavili da budu uredni. Medjutim u avgustu ove godine (posle nekog stresa i putovanja) , kad je trebalo da dobijem, nekolika dana pojavilo se krvarenje koje nije menstruacija tackasto, koje je trajalo nekolika dana i tada je nastupila prava menstruacija. Onda sam nekolka mjeseca imala opet normalan ciklus. . . Ali ovaj mjesec mi je kasnilo 10 dana i sad mi je opet nastupilo to krvarenje. . . Neznam sta bi to moglo biti. . Na pregledu sam bila prije 9 mjeseci i tad je bilo sve ok??????

    Odgovoreno: 11. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.