Postovani, zadnju menstruaciju sam dobila 10. 01. I zavrsila se 16. 01. Sada mi kasni nekih 4 dana. Nista me ne boli a ne postoji mogucnost da sam trudna jer nemam partnera. Inace mi nikada ne kasni sve mi je redovno, mozete li mi reci sta je u pitanju i da li treba da se obratim ljekaru? Hvala

    Odgovoreno: 11. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.