Imala sam mesntruaciju 20. 01. Posle menstruacije, decko mi je nekoliko puta gurao prste u vaginu. Prsti su bili suvi, znaci kada sam ruku njegovu dodirnula bila je suva i on je tada gurnuo prste u mene. Juce i danas imam na dnevnom ulosku neku rastegljivu sluz. Mnogo se plasim trudnoce. . Zanima me da li mogu zatrudneti ako mi decko gurne suve prste u vaginu? I da li je ta sluz znak truudnoce?

    Odgovoreno: 11. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Ne mozete tako da se zatrudni, savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .