Postovani imam 40 godina. Prvi put sada pijem kontraceptivne pilule. Prvu tabletu legravana popila sam prvog dana menstruacije, medjutim krvarenje je prestalo. Drugi dan se pojavilo bledo roze pri odlasku u toalet, a peti dan nesto crvenije ali i to samo pri mokrenju-izmedju nista. Nikakvih simptoma nemam od napisanih nus pojava. Da li je ovo normalna pojava da krvarenje prestane, da li da nastavim i dalje da pijem tablete, kako da pijem sledecu kutiju, redovno posle 7 dana pauze? Da li cu imati sigurnu zastitu? Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 10. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Desava se, nastavite dalje da ih pijete, zasticeni ste, sledecu kutiju mozete da pijete isto od prvog dana, ne pocinjete novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju.