Zadnju menstruaciju sam imala 22. 12 trebala da dobijem 21. 01 ali nisam, radila test posle par dana pokazao negativno. Jos uvek nedobijam, u medjuvremenu sam imala odnose. Tek danas sam osetila grceve u stomaku, bol u ledjima. Dal mi se to blizi menstruacija ili postoji sansa da samm trudna

    Odgovoreno: 10. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.