Postovani, proslog meseca popila sam escapelle 2-3h nakon odnosa prilikom kog je doslo do spadanja kondoma, nakon 10ak dana dobila sam menstruaciju, pre toga par dana imala bolove u donjem delu stomaka i pocela da pijem diane-35, krvarenje je bilo manje obilno ali je trajalo kao i inace, kada je prestalo desavala su se povremeno mala krvarenja koja sam primecivala na papiru i po bekad bol u donjem delu stomaka, ali sam imala i problem ucestalog mokrenja nakon kog taj bol prrstaje. Pre 4 dana sam ispila poslednju diane i imala posle dan, dva simptome pred menstruaciju, bol u stomaku i krenulo je blago krvarenje, medjutim ono se primecuje samo na papiru ne na vesu i danas sam imala bledo roze-braon iscedak i nakon toga opet samo na papiru bledi tragovi. Da li je to posledica kontraceptivnih pilula ili postoji sansa da sam trudna? Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 10. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, niste trebali da pocinjete diana 35 dok niste dobili menstruaciju posle escapelle pilule, javite se vasem ginekologu da vas pregleda, savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #134689

    • Natasa jovanovic 10. 02. 2015.

      Uzela sam diane prvog dana menstrualnog ciklusa, vece kada se pojavilo krvarenje