Na redovnom ginekološkom pregledu mi je rađeno bojenje jodom gde je jedno veće polje ostalo nebojeno. Da li postoji mogućnost da je to zbog ožiljka od prethodna dva porodjaja? Tačan nalaz: oko oeu uzanoa ree otvorenog tipa sa većim jod negativnim poljem na 11-12h. Ostali epitel pvuskvamozan, jod pozitivan. Unapred havala

    Odgovoreno: 09. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Vas nalaz je posledica upale grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com