Postovani inace imam cikluse 28-33 dana iznimno jednom godisnje 35. Danas mi je 40. Dan ciklusa i mj nema. Uradila sam clearblue test a potom i bhcg iz krvi kojiniznosi 1, dakle negativno. Ono sto me brine je da sam poslhednji odnos imala prije 8 dana i ne znam da li bi bhcg iz krvi to detektovao a s druge strane to je bio 32. Dan ciklusa po meni izuzetno neplidan dan. Jos vise me zbunio ginekolog: "izgleda mi kao da cete dobiti za desetak dana folikula nema a endometrij nije previse zadebljan; to mi je cudno jer izgleda kao normalan 28 dnevni ciklus. Gest vrecica se ne vidi" to su njegove rijeci. Pomozite molim vas nista mi nije jasno

    Odgovoreno: 09. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.