Postovani doktore, imam 39 godina, do decembra sam imala redovne, normalne menstruacije. Od decembra moje menstruacije traju samo po pola dana. Jako me je strah jer zelim da ostanem u drugom stanju (iza mene su dve vantelesne oplodnje, prva neuspela i druga sa trudnocom, bebu sam nazalost izgubila) . Ima li razloga za strah i sta da radim? Hvala

    Odgovoreno: 09. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .