Pozdrav. Imam problem. I hitno mi je potreban savet. Imam jako neprijatan osecaj na vagini. Kao neku bol ili svrab ne mogu da opisem. Desavalo mi se jos jednom ali sam tad imala problem sa mokrenjem, sad ne. Tada sam uzimala na svoju ruku baktrim. I brzo mi je proslo. Imala sam seksualne idnose sa deckom (bez zastite) i idmah sutradan sam osetina ovaj neprijatan osecaj. Imam jako povecan sekret. Da li moze neki savet sta da radim. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com