Postovani, imam policisticne jajnike i neredovnu menstruaciju. Pijem yasmin vec 10god bez pauze uglavnom, napravila sam pauzu od dva meseca u septembru 2014. I primetila sam da mi kosa opada na frontalnom delu a i menstruacija je u pocetku bila redovna zatim izostala. Volela bih da prestanem piti yasmin, sta da radim? Hvala

    Odgovoreno: 08. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) da bi ste dobili adekvatnu terapiju.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com