Bok. Ovako, izvadila sam betu hcg koja iznosi 22. 1. 4 testa na trudnocu su mi negativna. Bila sam i kod ginekologa koji na ultrazvuku ne vidi nista i sve je u redu. Bolove jake nemam, osim malo oko jajnika i u ledima kao svaki put kad trebam dobiti nemstruaciju. Da napomenem zadnju menstruaciju sam imala 28. 12 2014. Mozete li mi reci sto da radim dalje? I kada bi trebalo krenuti krvarenje?

    Odgovoreno: 05. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.