Imam 20 godina. Pre mesec dana sam imala odnos, i posle toga redovno dobila menstruaciju. Sada mi kasni vise od nedelju dana, radila sam dva testa na trudnocu, oba su negativna. Obicno dobijem ranije, ili na vreme, pa me malo brine ovo. Da li treba da posetim ginekologa?

    Odgovoreno: 08. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.