Poštovani, moja devojka ima vaginalni sekret koji neprijatno mirise. Jos uvek se nismo obratili lekaru ali ja imam neke nedoumice o sekretu. Imali smo odnos pre nekoliko dana, bez prezervativa, i po zavrsetku odnosa moj polni organ je bio mastan kao da smo koristili prezervativ. Moje pitanje je dali taj sekret moze da bude mastan i o cemu se radi? Sekret ima i neprijatan miris. Pre postavljanja pitanja pokusao sam da nadjem odgovore na internetu kako nebi deranzirao nikoga ali ni jedan od nadjenih odgovora nije bio konkretan. Bilo bi mi drago da cujem vaše mišljenje. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 02. 2015.
    • Poštovani,
      Savetujem vasu devojku da urdi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi proverila da li ima upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com