Postovani, menstruacija mi kasni 5 dana. Osecam nelagodnost, bol, u jajnicima, kao kad treba da dobijem. Prilicno sam sigurna da nisam trudna posto odnose sam poslednji put imala pocetkom oktobra. Ciklus mi se u poslednje vreme dosta poremetio, cas mi menstruacija kasni, cas dodje ranije. . Citala sam da je moguc hormonski poremecaj, pa me interesuje koje hormone da proverim, pa da onda idem kod ginekologa. Hvala

    Odgovoreno: 02. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan ciklusa.