Vec duze vrijeme me muci neugodan miris iz rodnice bez svraba i peckanja. Prije par mjeseci sam radila bris, i bila sam iii grupa, masa bakterija. Nakon uzimanja terapije miris je nestao i vratio se par dana poslije zavrsetka terapije. Isti i opet bez svraba i jakog sekreta, samo miris. Sta da radim? Kako da sprijecim neug. Miris?

    Odgovoreno: 01. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.