Pozdrav. Zadnju mjesecnicu imala sam 28. 12. 2014, tada mi se pojavila tockica sukrvice tek nakon dan-dva krenula je bas crvena krv. Jos uvijek nisam dobila sljedecu mjesecnicu, evo mog ciklusa: 30. 08, 30. 09, 28. 10, 29. 11, 28. 12. Napravila sam test na trudnocu 28. 01 bio je negativan, zatim sam ponovila test nakon 2 dana koji je takodee bio negativan. Nisam imala mira pa sam jutros 01. 02 opet napravila test koji je bio negativan. Dali je moguce da se radi o trudnoci bez obzira na negativne testove, dali sam ih radila prerano? Zadnjih par dana sam bila na par testiranja za posao, te na ljecnickom gdje su mi vadili krv i urin, taj mi je posao jakoo vazan, i stalno mislim zasto nema mjesecnice, ne mogu zbog toga ni spavati, 24 sata na dan mislim samo na to, mislite da zbog stresa nema menstruacije? Sto mi je ciniti? Nadam se odgovoru i puno vam hvala!

    Odgovoreno: 01. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.