Poštovani, imam dva pitanja: 1. Na terapiji sam zbog hipotireoze (eytirox 75 mg) , prije 20 dana sam počela da pijem čaj od macine trave hoću da poboljšam rad jajnika jer želimo drugo dijete ali nešto nam ne ide. . . Pitanje je da li taj čaj smijem smijem da pijem zbog ove terapije? 2. Šta može biti uzrok što mi se par mjeseci unazad nakon ciklusa produži braon iscjedak i traje još 5-6 dana? Unaprijed zahvalna. Pozdrav.

    Odgovoreno: 01. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .