Postovani doktore, hvala na brzom odgovoru, broj mog predhodnog pitanja je 134520, prema podatcima iz tog pitanja kad sam mogla ostati trudna? Hvala puno

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #134524

    • Postovani imala sam zaštićen odnos. Koristili smo kondom. Provjerili smo. I nije pukao. Kada sam se dodirnula osjetila sam miris sjemene tekucine. Ejakulirao je u meni. Ostao jos nekih 10-15sekundi. Da li postoji mogucnost da je iscurilo, pvih dana sam ocekivala i menstruaciju. Hvala