Par dana imam bolove u dojkama, više u levoj. Bol se širi ka sredini. Inače su mi grudi otečene i bolne pre menstruacije, ali sada se to produžilo i posle. A leva dojka koja me više boli uvek je više natečena. Na šta to ukazuje, šta bi mi preporucili?

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici Pozdrav