Imala sam odnose pre nove god, 01. 01 sam dobila, ali je menstruacija bila braon skoro crna i nije bila obilna, ali sam imala 7 dana, posle toga sam bila prehladjenja i pila lekove, zamenu za injekcije. Sada sam dobila 31. 01. I menstruacija je opet braon skoro crna opet nije obilna. . Da li to znaci da sam trudna ili je ipak zbog prehlade, vremena. . . . ? Hvala unapred

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #134519

    • Hvala vam puno, oticicu da uradim to. Uplasila sam se da je trudnoca, ali smirili ste me malo