Prije par godina konstatovano mi je na osnovu nalaza i uz da imam sindrom pcos, pila sam yaz i sve je funkcionisalo dobro, menstuacije su redovne bile, unazad 6 mjeseci prestala sam ih piti, (cisto da provjerim kako funkcionisem bez kontraceptivnih tableta) 4 mjeseca sam dobijala menstruaciju redovno na 30 - 35 dana, medjutim zadnj dva mjesec je izostala. Donila sam od svoje doktorke primolut nor tablete 2 x 1 da pijem 5 dana, e sad od zadnje popijene je proslo jedanaes dana i ja jos nisam dobila, da li jos da cekam, ili treba da se javim doktorki? Srdačan pozdrav i. D

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, razlicite su prakse u nacinu lecenja, javite se vasem ginekologu ponovo.